Niedziela, 14 lipca 2024
Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
pochmurno
21°C

Stowarzyszenie Babeczki z Lelisa na Festiwalu Polska Od Kuchni

Ocena 0/5

23 czerwca Stowarzyszenie Babeczki z Lelisa miało zaszczyt brać udział w Festiwalu Polska Od Kuchni, reprezentując Gminę Lelis w wyborach Miss Wdzięku. Naszymi pięknymi i utalentowanymi reprezentantkami były Angelika Ostrowska oraz Danuta Karczewska.

Festiwal Polska Od Kuchni to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli kół gospodyń wiejskich z całej Polski. Tegoroczna edycja była dla nas szczególnie ważna, ponieważ mogliśmy reprezentować naszą gminę na różnych szczeblach: gminnym, powiatowym, wojewódzkim, a także krajowym. Nasza obecność na tak prestiżowym festiwalu była dowodem na zaangażowanie i aktywność naszego stowarzyszenia.

W konkursie ogólnokrajowym, podczas etapu województwa mazowieckiego, nasze uczestniczki osiągnęły znakomite wyniki. W kategorii Miss Wdzięku zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsce, a w kategorii Miss Wdzięku 45+ otrzymaliśmy wyróżnienie. To ogromne osiągnięcie, które jest powodem do dumy nie tylko dla samych uczestniczek, ale także dla całej naszej społeczności.

Dzień festiwalu był dla nas pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Uczestnictwo w takim wydarzeniu to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania nowych pomysłów oraz nawiązywania cennych znajomości. Dzięki spotkaniom z innymi Kołami Gospodyń Wiejskich z Mazowsza wróciliśmy bogatsi o nowe inspiracje i pełni zapału do dalszej pracy.

Stowarzyszenie Babeczki z Lelisa dziękuje wszystkim, którzy wspierali nas w przygotowaniach do festiwalu oraz podczas samego wydarzenia. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Gminę Lelis i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania i możliwości do pokazania naszych umiejętności i pasji.

Razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

Galeria zdjęć

Polska_od_kuchni (1) Polska_od_kuchni (2) Polska_od_kuchni (3) Polska_od_kuchni (4) Polska_od_kuchni (5) Polska_od_kuchni (6) Polska_od_kuchni (7) Polska_od_kuchni (8) Polska_od_kuchni (9) Polska_od_kuchni (10) Polska_od_kuchni (11) Polska_od_kuchni (12) Polska_od_kuchni (13) Polska_od_kuchni (14) Polska_od_kuchni (15) Polska_od_kuchni (16) Polska_od_kuchni (17)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!