TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboy’ów o Puchar Wójta Gminy Lelis

Turniej zorganizowany przez Radę Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie odbył się 16 grudnia 2018 r. w hali Zespołu Szkół. Zgłosiło się 7 drużyn, które podzielono na dwie losowane grupy. Sędziowali Jerzy Dawid i  Dariusz Mróz. Grano mecze po 10 min. bez zmiany stron. Po rozegraniu meczów grupowych podzielono drużyny na grupę ,,silniejszą’’ z dwóch najlepszych drużyn z grup eliminacyjnych, oraz grupę ,,słabszą’’ z drużyn przegranych. turniej oldboy

Kolejność ostateczna:

1 m. ubiegłoroczni zwycięzcy czyli drużyna Kolesi z Kadzidła;

2 m. LZS Łęg Przedmiejski,

3 m. LZS Obierwia,

4 m. Nasiadki .

5 m. 10 z Ostrołęki,

6 m. Bad Boy Myszyniec,

7 m. LZS Łęg Starościński.

POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Mazowieckiego Adama Struzika i Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika, hala Zespołu Szkół w Lelisie, 9.12.2018 r. turniej pilka halowa

  Turniej zorganizowało Gminne Zrzeszenie LZS w Lelisie. Sędziowali: Maciej Brzeski, Jarzy Dawid i Dariusz Mróz. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn, w tym 4 drużyny wyłonione drogą eliminacji z gminy Lelis. Drużyny podzielono na 3 grupy, a po wyłonieniu 6. drużyn z eliminacji grupowych rozegrano mecz o miejsce piąte  oraz mecze o półfinał i finał. Grano po 10 minut bez przerw i zmiany stron. W finale GLKS Lelis uległ drużynie Szamany Łyse 0:1.

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

REGULAMIN
XX Jesiennych biegów przełajowych
o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis

Cele zawodów:

  • upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu,
  • promocja aktywności fizycznej wśród mieszkańców województwa mazowieckiego
  • promocja osiągnięć sportowych gminy Lelis i powiatu ostrołęckiego,
  • wyłonienie kadry szkół gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej.

XII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU W RINGO

Regulamin

XII Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo „Kurpiowski Jantar”
9 czerwiec 2018 roku

Miejsce zawodów: Stadion Szkoły Podstawowej w Lelisie.

  1. Cel imprezy: propagowanie kultury fizycznej i rekreacji ruchowej wśród dzieci, młodzieży w tym niepełnosprawnych. Rozwój sportowej rywalizacji w grze w ringo, zdobycie doświadczeń przez dzieci i młodzież, Wymiana doświadczeń sportowych, konfrontacja z zawodnikami z wiodących ośrodków ringo z Polski. Wyłonienie kadry turnieje ogólnopolskie w ringo, wytypowanie zawodników, którzy prezentują najwyższy stopień wyszkolenia sportowego i postawy moralnej, jako kandydatów na Mistrzostwa Polski. Utrwalenie potrzeby rozwoju imprez sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dla osób niepełnosprawnych.
  2. Organizator turnieju: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”
  3. Współorganizatorzy: Szkoła Podstawowa w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, CKBiS w Lelisie.
  4. Fundatorzy nagród: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, CK-BiS i Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie.

Podkategorie

OBIEKTY SPORTOWE