ZDP

W dniu 5.02.2022 r. w Szkole Podstawowej w Białobieli ul. Szkolna 1, 07-402 Lelis w sali gimnastycznej odbyły się konsultacje z udziałem projektantów i przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych w Ostrołęce dotyczące wykonania dokumentacji projektowej Budowy drogi łączącej drogę krajową nr 53 w msc. Antonie Gmina Olszewo - Borki z drogą powiatową nr 2539W w msc. Łęg Przedmiejski Gmina Lelis

Na prośbę mieszkańców wydłuża się termin składania opinii.

Opinie dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do dnia 11.02.2022 r. :

  • e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą na adres: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce, ul. Lokalna 2, 07-410 Ostrołęka

ZDP

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej "Budowy drogi łączącej drogę krajową nr 53 w msc. Antonie Gmina Olszewo - Borki z drogą powiatową nr 2539W w msc. Łęg Przedmiejski Gmina Lelis"

Materiały informacyjne udostępnione zostaną na stronie internetowej www.zdp.ostroleka.pl w dniu 19.01.2022 r.

Opinie dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do dnia 30.01.2021 r. :

  • e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą na adres - Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce, ul. Lokalna 2, 07-410 Ostrołęka

KONSULTACJE SPOŁECZNE

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej: Budowy drogi łączącej drogę krajową nr 53 w msc. Antonie Gmina Olszewo - Borki z drogą powiatową nr 2539W w msc. Łęg Przedmiejski Gmina Lelis

Materiały informacyjne udostępnione zostaną na stronie internetowej www.zdp.ostroleka.pl w dniu 29.11.2021 r.

Opinie dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do dnia 10.12.2021 r.

  • e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą na adres: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce, ul. Lokalna 2, 07-410 Ostrołęka

ZDP

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej Budowy przeprawy mostowej przez rz. Narew wraz z drogą dojazdową łączącą drogę krajową nr DK61 w miejscowości Teodorowo, Gmina Rzekuń, Powiat Ostrołęcki, z drogą powiatową nr 2539W w miejscowości Łęg Przedmiejski, Gmina Lelis, Powiat Ostrołęcki, Województwo Mazowieckie.

Materiały informacyjne udostępnione zostaną na stronie internetowej www.zdp.ostroleka.pl w dniu 6.12.2021 r.

Opinie dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do dnia 13.12.2021 r. e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOTKANIE INFORMACJA

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych

Budowy drogi łączącej drogę krajową nr 53 w msc. Antonie Gmina Olszewo - Borki  z drogą powiatową nr 2539W w msc. Łęg Przedmiejski Gmina Lelis

Materiały informacyjne udostępnione są na stronie internetowej www.zdp.ostroleka.pl

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ  9 listopada 2021 r. W GODZINACH 14:00-18:00 W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIAŁOBIELI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, LICZYMY NA PAŃSTWA UDZIAŁ