MIAS 1
"Zakup wraz z montażem urządzenia zabawowego na plac do rekreacji i wypoczynku w msc. Kurpiewskie, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021"
MIAS 1
"Budowa wiaty rekreacyjnej z zadaszeniem w miejscowości Siemnocha, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021"
MIAS 1
"Zakup wyposażenia budynku gospodarczego w sołectwie Długi Kąt, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021"
MIAS 1
"Zagospodarowanie terenu na placu wiejskim w msc. Durlasy, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021"
MIAS 1
"Zakup i montaż budynku zaplecza technicznego na placu rekreacyjnym we wsi Łodziska, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021"
MIAS 1
"Zakup i wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowości Białobiel, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022"
MIAS 1
"Zakup i wymiana opraw oświetlenia ulicznego w miejscowości Obierwia, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022"
MIAS 1
"Zakup wraz z montażem zestawu zabawowego w miejscowości Płoszyce, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022"
MIAS 1
"Wykonanie ogrodzenia placu zabaw w miejscowości Szafarczyska, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022"
MIAS 1
"Budowa wiaty rekreacyjnej z zadaszeniem w miejscowości Szafarnia, gm. Lelis" współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022"