Dziękujemy za nominację Urzędowi Gminy Kadzidło oraz Urzędowi Gminy Łyse i kontynuujemy akcję wspólnie #challengeniebieskiemotyle2021.FOTO MOTYLE
 
NOMINUJEMY: 
- Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Powiat Ostrołęcki
- Urząd Gminy Rzekuń
- Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie
Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu.
 
 
 
CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
 
Wystarczy:
  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia