pod bialo czerwona

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na Gminę Lelis w projekcie „Pod biało-czerwoną”, którego organizatorami są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag oraz ich instalacji dla każdej gminy, która uzyska wymaganą liczbę głosów.
O udziale naszej gminy w projekcie zadecyduje zaangażowanie mieszkańców, aby przystąpić do projektu Gmina Lelis zgodnie z regulaminem musi uzyskać minimum 100 głosów.
Głosować można do dnia 11 listopada 2020 r. do godziny 23:59 poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz Regulamin znajdują się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/.
„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. 

 ODDAJ SWÓJ GŁOS NA GMINĘ LELIS I ZACHĘĆ INNYCH MIESZKAŃCÓW DO UDZIAŁU W AKCJI!