VII TURNIEJ LZS SIATKÓWKI

VII Turniej LZS Siatkówki w kat. OPEN MIX o Puchar Wójta Gminy Lelis. 12.01.2020 r.

W dorocznym turnieju siatkówki drużyn mieszanych, zorganizowanym przez Radę Gminnego Zrzeszenia LZS walczono o Puchar Wójta Gminy Lelis.. Startowały drużyny 6-osobowe, które w składzie na boisku miały co najmniej jedną kobietę. Sześć startujących drużyn zostało podzielonych na 2 grupy eliminacyjne, z których wyłoniono półfinalistów. Grano systemem do dwóch wygranych setów. Sędziowali: Dariusz Mróz, Maciej Brzeski i Andżelika Ostrowska.

POWIATOWY  TURNIEJ LZS PIŁKI NOŻNEJ

Powiatowy  Turniej LZS piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Lelis, 8. grudnia 2019 r.

W turnieju zorganizowanym 8. grudnia przez Radę Gminnego Zrzeszenia LZS w Sali Zespołu szkół w Lelisie uczestniczyło 9 drużyn, bowiem zgłoszony wcześniej LZS Obierwia nie dojechał i oddał mecze walkowerem. Drużyny podzielono na dwie grupy, grano mecze 2 razy po 6 min. ze zmianą stron. Sędziowali Dariusz Mróz i Jerzy Dawid, pomagał Witold Kwiatkowski.  Nagrody i wyróżnienia wręczył wójt Stefan Prusik.

Po rozegraniu meczów grupowych oraz meczów o III miejsce i finału, w którym na niesamowitym poziomie zmierzyły się LZS Łęg Przedmiejski i GLKS Lelis (padł remis 2:2, a o zwycięstwie rozstrzygnęły rzuty karne 1:0) kolejność drużyn ukształtowała się następująco:

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY
Lelis, 1.12.2019 r.

Tegoroczny Gminny Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stefana Prusika, który odbył się w hali Zespołu Szkól w Lelisie zorganizowała Rada Gminnego Zrzeszenia LZS. Sędziowali i prowadzili Dariusz Mróz i Jerzy Dawid. Startowało 7 drużyn. Grano systemem ,,każdy z każdym’’ w meczu 2 x 6 min..

Po rozegraniu 21. meczów  kolejność drużyn ukształtowała się następująco:

POBIEGLI  DLA ZDROWIA

Wrześniowy sobotni poranek w Lelisie powitał ponad 300 biegaczy. Trenerzy, rodzice, nauczyciele postanowili wypróbować wytrzymałość biegową swoich podopiecznych po przerwie wakacyjnej. Zabawa i rywalizacja sportowa w przepięknej scenerii puszczy kurpiowskiej dała wiele radości jej uczestnikom. Niektórzy mierzyli się z nieprzyjemnym uczuciem przegranej, ale takie doświadczenie wzmacnia charakter człowieka w każdym wieku.

Impreza sportowa odbyła się dzięki środkom pochodzącym z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Organizatorami byli: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Lelisie.

XXI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

REGULAMIN  XXI Jesiennych biegów przełajowych o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis

  1. Cele zawodów: upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja aktywności fizycznej wśród mieszkańców województwa mazowieckiego, promocja osiągnięć sportowych mieszkańców Mazowsza, wyłonienie kadry szkół gminy Lelis na finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach igrzysk młodzieży szkolnej oraz inne masowe imprezy biegowe, aktywne spędzenie czasu wolnego, integracja środowisk biegaczy z różnych rejonów województwa mazowieckiego, poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych gminy Lelis.
  2. Termin i miejsce: 7 września 2019 roku, godzina 10.00, stadion Zespołu Szkół w Lelisie oraz drogi leśne w pobliżu stadionu (nawierzchnia trasy: piaszczysta, żwirowa, tartanowa, trawiasta).