Drużynowy tenis stołowy w Łęgu Starościńskim - 4.12.2022 r.

Gminną rywalizację w zawodach drużynowych zdominowali tenisiści gospodarzy wygrywając w czterech kategoriach. Jedno zwycięstwo przypadło dziewczętom ze szkoły w Nasiadkach. To oni będą reprezentowali gminę Lelis na etapie powiatowym. Pojedynki były niejednokrotnie bardzo zacięte. O zwycięstwie decydowała przewaga dwóch małych punktów i jeden set w osłonie meczu. Gratulujemy postawy sportowej zawodnikom z Olszewki, Nasiadek i Łęgu Starościńskiego. Dziękujemy Panu Wójtowi i Przewodniczącemu LZS za piękne medale.

Organizatorzy: Gmina Lelis, LZS , CKBiS w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim. 

W dniu 19 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Lelisie odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt dla kl. VI  i młodszych. Po zaciętych i wyrównanych meczach I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Lelisie.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - SP Lelis
II miejsce - SP Obierwia
III miejsce - SP Dąbrówka

Święto radości, zabawy i pierwszych sportowych emocji, czyli PIŁKA NOŻNA dla najmłodszych.

Chłopcy urodzeni w 2013 roku i młodsi mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności sportowe podczas turnieju organizowanego przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Obierwi w dniu 5 listopada 2022 roku.

Sześć młodych zespołów zameldowało się na sali gimnastycznej. Reprezentowali szkoły podstawowe w Lelisie, Olszewce, Nasiadkach, Dąbrówce, Łęgu Starościńskim i Obierwi. 

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO STAROSTY POWIATU OSTROŁĘCKIEGO I WÓJTA GMINY LELIS

Jesienne Biegi Przełajowe 2022

Jesienne biegi przełajowe po raz 23 zostały zorganizowane 10 września 2022 roku na pięknie położonym stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie. Niemal tydzień po uroczystościach dożynkowych Województwa Mazowieckiego, murawa obiektu sportowego stała się areną zmagań biegaczy od 4 do 14 lat. Wystartowało 393 zawodników z mazowieckich szkół. Poza uczniami z gminy Lelis, gościliśmy młodych pasjonatów najprostszej formy ruchu z Przystani, Grabówka, Czarni, Olszewa-Borek, Myszyńca, Laskowca, Ołdaków, Dzbenina, Surowego i Ostrołęki.  Najważniejszym celem zawodów był rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, w tym rywalizacja dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja zdrowego stylu życia poprzez organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych.

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO STAROSTY POWIATU OSTROŁĘCKIEGO I WÓJTA GMINY LELIS

Cele zawodów: rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, w tym rywalizacja sportowa dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja zdrowego stylu życia poprzez organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych.

Termin i miejsce: 10 września 2022 roku, godzina 9.00, stadion Szkoły Podstawowej w Lelisie  oraz drogi leśne w pobliżu stadionu (nawierzchnia trasy: piaszczysta, żwirowa, tartanowa, trawiasta).