Mirosław Laskowski

MIROSŁAW LASKOWSKI, Olszewka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer skarbonki: 110798 
https://skarbonka.alivia.org.pl/miroslaw-laskowski 

Potrzebuję środków na nierefundowany lek do walki z moją chorobą.

Historia
Witam wszystkich! Mam na imię Mirosław, mam 49 lat, jestem mężem oraz ojcem dwóch synów. Od 3 lat walczę z niewyleczalnym nowotworem krwi. W 2015 roku zacząłem odczuwać dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem. Diagnozy lekarskie były różne, odsyłano mnie "od lekarza do lekarza",a leki przeciwbólowe wprowadziłem do jadłospisu. Niestety było co raz gorzej, mój stan z dnia na dzień sukcesywnie się pogarszał, do tego stopnia, że nie mogłem się poruszać i wykonywać swoich podstawowych czynności życiowych bez pomocy mojej rodziny. W bardzo złym stanie trafiłem do szpitala, gdzie postawiono wstępną diagnozę: szpiczak mnogi. Dzięki bliskim mi osobom w bardzo szybkim czasie zostałem przewieziony do szpitala w Warszawie na ul. Banacha i tam potwierdzono diagnozę Szpiczak Mnogi, stadium IIIA. Przeszedłem 2 schematy leczenia chemioterapii, 2 autoprzeszczepy, a także wertebroplastykę kręgosłupa. Lekarze dążyli do całkowitej remisji, ale pomimo ich wysiłku i zaangażowania leczenie okazało się nieskuteczne. Aktualnie choroba bardzo się nasiliła i na tą chwilę leczenie w ramach funduszu dobiega końca. Potrzebuję nowych leków, które są dla mnie jedyną nadzieją, ale są nierefundowane.

Mimo tego iż ciężko przeszedłem dotychczasowe leczenie, nie tracę nadziei i bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie finansowe.

Z góry bardzo dziękuję.