DZIEŃ KURPIOWSKI
w MUZEUM HISTORII POLSKIEGO RUCHU LUDOWEGO

Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kurpiowszczyzny
Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego

Zaprasza przedsiębiorstwa z gmin kurpiowskich, zwłaszcza producentów towarów spożywczych, charakterystycznych dla Kurpiowszczyzny jak miody, wędliny, chleb, sery, do udziału w Dniu Kurpiowskim w Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego.
Zapraszamy do udziału także przedsiębiorstwa agroturystyczne, hotele, organizacje turystyczne.
Uczestnicy z Kurpiowszczyzny otrzymają do dyspozycji bezpłatnie namioty i stoły, by mogli dobrze zaprezentować swoje produkty handlowe i nawiązać kontakty zarówno z bezpośrednimi nabywcami jak i klientami korporacyjnymi, przedstawicielami organizacji handlowych i turystycznych z Warszawy.
Podczas koncertów zespołów folklorystycznych, przewidzianych w programie Dnia Kurpiowskiego, każdy producent będzie mógł zaprezentować swoje produkty ze sceny.
Sugerujemy też, by uczestnicy przygotowali ulotki informujące o swoich firmach i oferowanych produktach. Ulotki będą mogły być rozdawane Warszawiakom, w tym przedstawicielom warszawskich organizacji handlowych, uczestniczącym w Dniu Kurpiowskim.

Zaprezentuj Kurpiowszczyznę i swoją firmę !
Nawiąż nowe kontakty handlowe!
Weź udział w Dniu Kurpiowskim w Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego!
Aby uzyskać dalsze informacje: telefon: 794 262 047 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.