FESTYN RODZINNY

Zapraszamy Państwa na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dniu 25.07.2021 r. na placu wiejskim w msc. Gibałka, gmina Lelis. gibalka festyn rodzinnyRozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 13:00.
Organizatorzy zaplanowali pokazy kulturalne oraz gry i zabawy z nagrodami.

Serdecznie zapraszają
Sołtys wsi Gibałka wraz z Radą Sołecką

PIKNIK SIATKARSKI

I Kurpiowski Piknik Siatkarski, Lelis, 26-27. 06. 2021 r.

26-27 czerwca 2021 roku na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie przy ul. Sportowej, wójt Stefan Prusik, wraz z organizatorami: Zbigniewem Obrębskim, prezesem Klubu Sportowego ,,Kurpie Volleyball’’ oraz Katarzyną Wiśniewską- Dobkowską, dokonali oficjalnego otwarcia I. Kurpiowskiego Pikniku Siatkarskiego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lelis. Gośćmi uroczystości byli Marcin Grabowski, radny Sejmiku Województwa mazowieckiego , kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce oraz grono sponsorów i osób na stałe współpracujących z klubem, przyjaciół siatkówki, którzy wiernie wspierają tę piękną dyscyplinę sportu.

Do rywalizacji na pięciu, trawiastych boiskach, na których rozgrywano mecze w systemie siatkówki plażowej, do dwóch wygranych setów, stanęło 20 drużyn, grających w 4-osobowych składach w trzech kategoriach: Panie – 7 drużyn, Panowie 50+ - 5 drużyn oraz Open – 8 drużyn. Na starcie stanęły drużyny z Polski, Litwy i Łotwy. Rywalizowano o puchary i medale dla trzech najlepszych drużyn oraz w klasyfikacji na najlepszych zawodników poszczególnych drużyn.

Uroczystość na stadionie poprzedziło otwarcie i zwiedzenie niezwykle interesującej wystawy ,,Olimpijskie sukcesy polskich siatkarzy i siatkarek’’, którą przygotowano w sali widowiskowej CKB-S. U wejścia na stadion przygotowały stoiska ze specjałami kurpiowskiej kuchni oraz z wystawami swoich dokonań koła gospodyń wiejskich ,,Bociani Zakątek’’ z Nasiadek, ,,Nad Rozogą’’ z Łegu Starościńskiego- Walery oraz ,,Zręczne Ręce’’ z Łęgu Przedmiejskiego.

IMIENINY WSI ALEKSANDROWO

IMIENIY WSI ALEKSANDROWO - 26.06.2021 R.

ZAPRASZAMY !

PLAKAT Imieniny Wsi Aleksandrowo 2021