WARSZTATY I OLIMPIADA ZDROWEGO I BEZPIECZNEGO STYLU ŻYCIA

W sobotę 14.12.2019 o godzinie 11:00 w budynku CK-BIS w Lelisie odbędą się "Warsztay i Olimpiada Zdrowego i Bezpiecznego Stylu Życia", organizatorem warsztatów jest KGW Borówki Lelis. borowki 2019

Tematyką warsztatów będzie zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna oraz ogólne bezpieczeństwo, na naszą prośbę zostanie oddelegowany przedstawiciel Komendy Miejskiej w Ostrołęce, który opowie o zagrożeniach w sieci, oraz niebezpieczeństwach czyhających na osoby starsze.

Kolejnym punktem warsztatów będzie Olimpiada sportowa dla dzieci z Mikołajem, oraz konkurs dekorowania pierniczków, na dzieciaki czekają atrakcyjne nagrody i zdrowe oraz słodkie upominki.

Zaprosiliśmy również trenera personalnego- Annę Gralę, która opowie o wpływie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej na organizm i poprawę jakości życia człowieka.

Z naszych warsztatów nikt głodny i spragniony nie wyjdzie, zaserwujemy Państwu zdrowy poczęstunek , przekąski, oraz świeżo wyciskane na miejscu soki owocowo-warzywne, które przygotuje KGW "Borówki".

Zadbaliśmy również o atrakcje - dla starszych prezentacja kosmetyków marki AVON, dla młodszych malowanie buziek.

Serdecznie zapraszamy!