Logo Gminy Lelis

KOMUNIKAT

Ocena 0/5

W nocy z wtorku na środę doszło do incydentów z użyciem obcych dronów. Te obiekty, które stanowiły zagrożenie, zostały zestrzelone. Trwają działania służb mundurowych na terenie województwa podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego. Służby podległe MSWiA - przede wszystkim Policja i Straż Graniczna oraz Państwowa Straż Pożarna są w podwyższonej gotowości. Kierownictwo MSWiA jest w stałym kontakcie z Ministerstwem Obrony Narodowej i Siłami Zbrojnymi Rzeczpospolitej. 
W związku z prowadzoną przez Siły Zbrojne RP operacją neutralizacji obiektów, które naruszyły i przekroczyły granice Polski, Wójt Gminy Lelis informuje, że na terenie gm. Lelis nie odnotowano żadnych incydentów związanych z naruszeniem przestrzeni powietrznej. 
Wszystkie służby pozostają w pełnej gotowości. Prosimy mieszkańców o śledzenie oficjalnych komunikatów. 
 Zapewniamy, że obecnie nie ma zagrożenia dla mieszkańców Gminy Lelis. Prosimy o zachowanie spokoju i rozwagę! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności