Logo Gminy Lelis

Samorządowcy z Gminy Lelis na podium: Puchar za drugie miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Ocena 0/5

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Lelis, przewodniczący Paweł Kurpiewski uroczyście przekazał na ręce wójta Stefana Prusika puchar zdobyty przez reprezentację gminy w II Powiatowym Turnieju Samorządowców w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Ostrołęckiego. Drużyna Gminy Lelis zajęła zaszczytne drugie miejsce, prezentując wysoki poziom sportowy i zaangażowanie. Wójt Stefan Prusik z dumą odebrał trofeum, podkreślając, że sukces ten jest wynikiem dobrej współpracy i ducha zespołowego wśród lokalnych samorządowców, którzy nie tylko dbają o sprawy gminy, ale również aktywnie uczestniczą w życiu sportowym regionu.

przekazanie_pucharu 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności