Logo Gminy Lelis

Za nami niezwykły koncert Doroty Osińskiej z okazji Dnia Matki

Sala wypełniła się piękną muzyką, a publiczność nagrodziła artystów długimi brawami. Było to wyjątkowe spotkanie z muzyką, które dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy Dorota Osińska i jej zespołowi za obecność w Lelisie oraz wspaniały koncert, a wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie.  

Koncert odbył się w ramach projektu #MazowszeŁączyPokolenia, którego partnerem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego – Mazowsze serce Polski  

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Przejdź do artykułu źródłowego 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
komunikaty