Logo Gminy Lelis

GMINA LELIS PODPISAŁA UMOWĘ NA USUWANIE AZBESTU W 2026 ROKU

Ocena 0/5

LOGO WFOŚIGW

W dniu 11 czerwca 2026 r. Gmina Lelis, reprezentowana przez Wójta Gminy Stefana Prusika oraz Skarbnika Gminy Panią Bogusławę Parzych, podpisała w Sońsku umowę dotacji z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na realizację zadania pn. „Usuwanie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych położonych na terenie gminy Lelis w 2026 r.”

Na realizację przedsięwzięcia Gmina Lelis otrzymała dotację w wysokości 153 780,61 zł.

Celem zadania jest bezpieczne usunięcie oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest, co przyczyni się do poprawy stanu środowiska naturalnego oraz zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności