Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli
pochmurno
11°C

Kontakt

Lokalizacja URZĄD GMINY LELIS
ul. Szkolna 39, 07-402 Lelis
woj. mazowieckie
Telefon Telefon:
+48 29 746 90 11
Fax Fax:
+48 29 649 90 00
E-mail E-mail:
sekretariat@lelis.pl

 

Formularz kontaktowy

Twoje dane
*Pola wymagane

Wykaz kontaktów

Promocja Gminy
Inspektor Ochrony Danych

Robert Prusaczyk

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 21
E-mail

E-MAIL
iod@lelis.pl

 

Sekretarz Gminy

Mirosława Dziczek

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 12
E-mail

E-MAIL
sekretarz@lelis.pl

 

Skarbnik Gminy

Bogusława Parzych

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 13
E-mail

E-MAIL
skarbnik@lelis.pl

 

Księgowość

Ewa Nadolna

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 14
E-mail

E-MAIL
e.nadolna@lelis.pl

 

Księgowość

Emilia Rydel

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 15
E-mail

E-MAIL
e.rydel@lelis.pl

 

Kadry

Barbara Żebrowska

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 16
E-mail

E-MAIL
b.zebrowska@lelis.pl

 

Informatyk

Piotr Parzych

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 18
E-mail

E-MAIL
administrator@lelis.pl

 

Promocja Gminy

Marcin Piekarski

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 18
E-mail

E-MAIL
promocja@lelis.pl

 

Inwestycje

Adam Łępicki

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 19
E-mail

E-MAIL
a.lepicki@lelis.pl

 

Drogownictwo

Aneta Zawojek

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 20
E-mail

E-MAIL
a.zawojek@lelis.pl

 

Zarządzanie Kryzysowe

Robert Prusaczyk

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 21
E-mail

E-MAIL
r.prusaczyk@lelis.pl

 

Pozyskiwanie Środków Zewnętrznych

Teresa Bachmura

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 22
E-mail

E-MAIL
t.bachmura@lelis.pl

 

Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju

Daniel Bodziak

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 23
E-mail

E-MAIL
d.bodziak@lelis.pl

 

Kierownik USC

Marzena Anna Bralska

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 31
E-mail

E-MAIL
m.bralska@lelis.pl

 

Ewidencja Ludności, Ewidencja Działalności Gosp., Wycinka Drzew

Dorota Szczubełek

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 32
E-mail

E-MAIL
d.szczubelek@lelis.pl

 

Podatki

Paweł Bieńkowski

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 33
E-mail

E-MAIL
p.bienkowski@lelis.pl

 

Podatki

Karolina Duszak

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 34
E-mail

E-MAIL
k.duszak@lelis.pl

 

Biuro podawcze

Agnieszka Grzybicka

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 35
E-mail

E-MAIL
a.grzybicka@lelis.pl

 

Budownictwo i gospodarka gruntami

Milena Kacprzyk-Karpińska

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 36
E-mail

E-MAIL
m.kacprzyk@lelis.pl

 

Ochrona Środowiska, Gospodarka Odpadami

Adam Wiski

 

Telefon Telefon
+48 29 746 90 37
+48 29 746 90 38
E-mail

E-MAIL
a.wiski@lelis.pl

 

Piotr Korytkowski
DO GÓRY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!